Diskusná téma: čo vás trápi

fancy website Jarle Thorsen Unaico SiteTalk

Dátum: 12.06.2018 | Vložil: Robertepisp

nice website Jarle Thorsen SiteTalk Community Inc.

Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil 4.0 recognize ANY hard captcha

Dátum: 21.05.2018 | Vložil: Helenket

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captchas solving of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

Good luck ;)

Erytrodermia

Dátum: 06.04.2018 | Vložil: Tatiana

Dobrý deň. Chcem sa poradiť lebo som úž zúfalá. Mám atopický ekzém od 3 mesiacov. Trápila som sa s ním ale teraz od augusta je to už na nevydržanie. mám erytrodermiu, ktorá sa mi stále vracia. Beriem cyklosporin ktorý však nezaberá...vypadávajú mi vlasy, mám problém s pečeňou a obličkami. Som už v koncoch a moja lekárka mi stále núti kortikoidy...je nejaká iná možnosť :/

Re:Erytrodermia

Dátum: 07.05.2018 | Vložil: Sandra

Možnosti sú. Zmeniť lekárku, ak nie ste spokojná s jej prístupom a liečbou, pýtať si návrh na kúpeľnú liečbu /Smerdžonka, Smrdáky/.

ekzém a ID

Dátum: 17.10.2017 | Vložil: Nikola

Dobrý deň, chcem sa informovať ako ekzematik, mám nárok na inval. dôchodok ? poprípade nejaký finančný príspevok ? už som sama na nervy z toľkého testovania kozmetiky aby mi to zle nerobilo. Momentálne môj stav je veľmi vážny, nakoľko môj ekzém je spojený s alergiou a vysypaná som všade okrem tváre. Za každú jednu radu vopred ďakujem a prosím kontaktujte ma na mail nikola.nebusova@gmail.com

Re:ekzém a ID

Dátum: 21.11.2017 | Vložil: RR

Na ÚPSVaR si môžete požiadať o peňažný príspevok na zvýšené výdavky na hygienu podľa zákona 447/2008 Z.z. O invalidnom dôchodku Vám dajú bližšie info na Sociálnej poisťovni. Popozerajte si prílohu č. 4 k zákonu 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení, či budete spĺňať podmienky pre priznanie invalidity.

Vyšetrenie

Dátum: 06.09.2017 | Vložil: Michaela

Dobrý deň, mám psoriázu už od 13 rokov keď mi začala mala som jedno malé ložisko dnes mám 24 rokov a ložiská sa roztiahli po celej oblasti hlavy vlasovej časti, za ušami v ušiach, na čele, dve ložiská na chrbte a po nohách. Od 21 rokov mi začali problémy s kĺbmi na rukách a nohách,neviem či to súvisí. Chodila som kožnej lekárke do Modry, Pezinka a jednej súkromníčke do Bratislavy. Ale všetky ma dopujú kortikoidmi. Ale to zaberie len na určitý čas, snažím sa pomôcť si v poslednej dobe sama už dávno som zmenila stravovanie a hľadala som alternatívy ale ložíská sa mi stále zväčšujú a vznikajú nové aj keď som mala chvíľami pocit, že je to už na dobrej ceste. Chcela by som sa teda spýtať či mi viete poradiť, odporučiť lekára/lekárku, ktoré mi bude vedieť spraviť poriadne vyšetrenia a pomôcť. Vopred ďakujem za každú odpoveď :)

Re:Vyšetrenie

Dátum: 10.10.2017 | Vložil: Katina

Objednajte sa na: www.derma.sk ,biologické centrá sú otvorené 27.10.2017 bez výmenného lístka

Re:Vyšetrenie

Dátum: 06.11.2017 | Vložil: Honey

Dobrý deň, vyskúšajte kúpeľnú liečbu Tomesa v Trenčianskych Tepliciach, mne velmi pomohla. Myslím, že v Bratislave je niekde aj ambulantná liečba Tomesy, ale ja doporučujem radšej kúpeľnú liečbu.

ekzem

Dátum: 20.08.2017 | Vložil: beb

Dobry den chcem sa spytat od 3 mesiaca zivota sa liecim na akutnu dermatitidu (ekzem) mam narok na nejaky prispevok ? Vopred dakujem

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok